צפון המפרץ

ארץ הענקים

כמעט כל מי שגר או מבקר בקליפורניה הולך בשלב כלשהו לראות אותם: עצי הרדווד הענקיים של אזור החוף המערבי. המפורסמים שבהם נמצאים ברדווד נשיונל פארק שבצפון קליפורניה. אני תמיד ממליצה על טיול בצפון קליפורניה, ולא רק בגלל הרדווד הענקיים, אבל במקרה הזה אני ממליצה על מקום קצת (הרבה)...Read More »


טיול יום ל-Point Reyes

http://www.nps.gov/pore/

הנסיעה לפויינט רייס על כביש 1 מזמנת נופים מקסימים של אוקיאנוס, מצוקים, איים קטנים המזדקרים מהמים, עצים שצמיחתם מעוצבת מרוח הים, עיירות כפריות עם אוירת שנות השישים ומסעדות ציוריות.

בדרך אתם עוברים בבודגה ביי (Bodega Bay) , אחת מאותן...Read More »


Muir woods מזוית אחרת

 

 

Muir Woods הוא אחד היעדים הפופולאריים אליו אנו לוקחים את אורחינו, כחלק ממסלול "טעימות" , אחרי שמעבירים אותם בנסיעה את הגולדן גייט ורוצים שיחוו יער עצי רדווד מרשים למדי, שלא מחייב נסיעה ממושכת.  הפעם אנו רוצים להציע ביקור בשמורה הזו, שאינו במסלול הרגיל והדרוך היטב, המאפשר בילוי קריר...Read More »


מסלול לילדים -הר טמלפאיס

Rock Spring Trail

אף על פי שהכבישים המובילים אל ההר והמסלולים עשויים להיות עמוסים מעט, האביב הוא זמן טוב לבקר בו, רוחות ים קרירות מצננות את הדרך וזו הזדמנות טובה לראות פרחי בר בכרי הדשא ובין העצים. מבין

האפשרויות הרבות לטיולים בהר, הפעם נספר על...Read More »


כֵף מארין וסוללת טאונסלי

Marin Headlands and Battery Townsley

אורך מסלול: כ-3.2 מייל

דרגת קושי: קלה עד בינונית

לא עביר לכסאות גלגלים וטיולונים

בשנות הארבעים, כאשר החשש מהתקפת אויב על החוף המערבי היתה ממשית, נבנו בסיסים והותקנו סוללות תותחים גם על המצוקים של...Read More »


One Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Back to top button